Sponzoring webu

Jižní svah je projekt nevýdělečný (ba přímo naopak, jako většina koníčků), nadšenecká aktivita od milovníka vína pro všechny, které tento ušlechtilý nápoj zajímá. Udržet kvalitu příspěvků a případně také jejich četnost, nebo dokonce získat možnost věnovat se konečně některým náročnějším tématům detailněji, se ukazuje jako úkol, který po sedmi aktivních letech prostě zdarma jen těžko dále provádět. A právě proto se nebudu bránit dobrovolným sponzorským darům na jeho další spolehlivé fungování, vlastně je přímo uvítám. Viz ostatně celý článek k tématu.

Níže uvedený účet je otevřen libovolně vysokému jednorázovému příspěvku (bezva věc) i trvalým příkazům (ještě lepší!). Veškeré vaše dary budou normálně přiznány a zdaněny, jak se sluší a patří. K jakékoliv platbě rád vystavím potvrzení o přijetí nebo potvrdím jiný požadovaný doklad (darovací smlouvu), pokud by bylo potřeba.

Číslo účtu: 1115624029/3030 (AirBank)
Specifický symbol: 1234
IBAN: CZ34 3030 0000 0011 1562 4029

Pokud máte zájem na provoz nějak přispět a platba převodem ani níže uvedená pomocí platební karty vám nevyhovují, pak jsou tu na mne samozřejmě kontakty a můžeme vše vyřešit nějakou jinou formou.


Pomocí tlačítek níže můžete zaplatit též přes PayPal platební kartou, ať již jednorázově nebo nastavit opakované měsíční platby. PayPal si bere 3.4% + 10 Kč z každé transakce, což je otrava, ale použití je snadné a funguje spolehlivě. Ovšem poslat takto dvacku úplně nedává smysl :-) Do budoucna možná přidám i klasický formulář pro platební karty, pokud by byl zájem.

Jednorázově:


Pravidelné měsíční platby:
Vyberte částku a interval

Zobraz celý článek...

Komentáře používají Disqus